11-01-2016 EĞİTİM

Atatürk İlkokulu Birliktelik İçin Bir Arada

Bolu Atatürk İlkokulu velileri ve öğretmenleri Köroğlu Otelde birlik beraberlik çayında bir araya geldiler.

Atatürk İlkokulu Birliktelik İçin Bir Arada

Haber: Fatma Marmara

ATATÜRK İLKOKULU ÇOK GÜÇLÜ BİR AİLE OLDU

180 kişinin katıldığı çay etkinliğinde basınla bilgi paylaşan Atatürk İlkokulu, Okul Aile Birliği Başkanı Emel Gözen; “Her yıl geleneksel çayımızı yapıyoruz. Velilerimiz çok koşturdular, çocukları için çok emek verdiler, bir kaynaşma çayımız olsun ve yarım dönemin stresini atalım istedik. Aynı zamanda birlik beraberliğimizi pekiştirmek ve bu geleneği sürdürmek, çocuklarımız için bir şeyler yapabilmek amacıyla, burada Köroğlu Otelde bir araya geldik.  “Atatürk İlkokulu Çok Güçlü bir Aile oldu” sloganı ile yola çıkarken de bu çay çalışmalarımızı yaparken de okulumuzdan, öğretmenlerimizden, velilerimizden çok güzel enerji aldık. Birlik, beraberliğimizi bütünledik. Müdürlerimizle, öğretmenlerimizle, çocuklarımızla, velilerimizle okulumuzla güzel işler yapacağımıza inanıyoruz. Biz bu bayrağı çok güzel bir şekilde, gelecekteki velilerimize teslim etmeyi hedefliyoruz. Biz bilinçli veliler olursak, okullarımız ayakta durur. Çocuklarımız çok güzel şekilde yetişir. Bu amaçla yola çıktık.” Diye belirterek konuşmasını sürdürdü.

O ÇOCUKLAR HEPİMİZİN

Gözen sözlerine; “Çocuklarımıza hizmet etmeyi seviyoruz. Okulumuz içinde bir şeyler yapmayı çok seviyoruz. Aramızda göçmen ailelerde var ve onlarla da bir kaynaşma sağlanmış oluyor. Bizlere sevgiyle bakmaları, kendilerini bir yere ait hissetmeleri de bizim için çok güzel bir şey. Çabuk adapte olsunlar, kendilerini yabancı hissetmesinler istiyoruz. O çocuklar hepimizin çocukları. Onların yaşadığı stresler geldiği ortamlar çok önemli. Psikolojilerinin düzelmelerini istiyoruz. Onlar bizim misafirlerimiz. Aynı din aynı kültürün insanları gibi görüyoruz biz.” Diyerek devam etti.

İYİ Kİ BİZİM OKULUMUZDA

Gözen; “ Fuat Bayramoğlu Müdürümüze özellikle çok teşekkür ediyoruz. Okul aile birliğine çok önem verdi, değer verdi. Bizlere, değer gördüğümüzü hissettirdi. Bizlere verdiği bu değer velilerimize de yansıdı, öğretmenlerimize de yansıdı, çocuklarımıza da yansıdı. İyi ki geldi diyoruz. İyi ki bizim okulumuzda ve uzun sürede kalmasını diliyoruz.  Velilerin katkısı ile düzenlediğimiz bu çay etkinliğimize Ümit Kırtasiye, Petek Kırtasiye, Kanat Kundura, Sami Kundura, Ev Düz, Sanat Perde, Tarakçılar, Yamaner Kuyumculuk, Arzum Kids, Eryel gibi esnaflarımız bizden desteklerini esirgemediler ve kendilerine buradan bir kez daha teşekkürlerimizi iletmek istiyorum.”diye belirterek son verdi.

 


Bu haber 1129 defa okunmuştur.

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER EĞİTİM HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın

Göynük Belediye Başkanı Kim olur ?

Kemal Kazan
Ahmet ÇANKAYA
Diğerleri

Namaz Vakitleri
Puan Durumu
Sıra Takımlar O G B M AV P