03-06-2015 GÖYNÜK

Göynüklüler Termal Otelde Buluştu

Göynüklüler 22.05.2015 Cuma günü Bolu Termal Otel'de bir araya geldi.

Göynüklüler Termal Otelde Buluştu

Göynük Belediye Başkanı Sayın Kemal Kazan’ın davetlisi olarak Bolu’da, Mudurnu ve diğer ilçelerde bulunan Göynüklüler Bolu Termal Otel’de ki yemekte buluştu. Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Sayın Fatih Metin ve Millet Vekil Adayı Sayın Mehmet Emin Güz ve AKP Bolu İl Başkanı Yüksel Çoşkunyürek’in de katıldığı yemek sohbet havasında geçti.

Göynük Belediye Başkanı Sayın Kemal Kazan konuşmasında: “Bolu’da Yaşayan Göynüklüler Birlik ve Beraberlik Kaynaşma ve Tanışma Yemeğine' katılan tüm hemşehrilerimize teşekkür ederiz. Her yıl en az bir kez gerçekleştirmeyi planladığımız bu organizasyonun birincisinde kendilerine ulaşılamadığı için davet edemediğimiz hemşehrilerimiz için kapsamlı bir çalışma yapılarak sonraki organizasyonlara katılmaları sağlanacaktır.” Diye konuştu.

Bolu Belediye Başkanı Alaattin Yılmaz da konuşmasında: Bolunun diğer ilçeleri böyle organizasyonlarla bir araya geliyor. Sebenliler Termal Otel’de, Mudurnulular Bolu Öğretmen Evi’nde toplanıyor. Göynüklüler olarak sizlerde bir araya gelin istedik ve her yıl geleneksel hale gelmesini düşündüğümüz gecenin ilkini burada gerçekleştirdik. Çok büyük bir katılım olması bizi çok mutlu etti. Tüm Göynüklü hemşerilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz dedi


Bu haber 1668 defa okunmuştur.

HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÖYNÜK HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın

Göynük Belediye Başkanı Kim olur ?

Kemal Kazan
Ahmet ÇANKAYA
Diğerleri

Namaz Vakitleri
Puan Durumu
Sıra Takımlar O G B M AV P