28-02-2018 GÜNDEM

“SAKİN ŞEHİR GÖYNÜK OKUYOR” PROJESİ KARİYER GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Bolu- Göynük İlçesinde “Sakin Şehir Göynük Okuyor” proje kapsamında Dedeler Köyü Ali Ericek İlkokulu öğrencileri ile birlikte kitap okundu.

“SAKİN ŞEHİR GÖYNÜK OKUYOR” PROJESİ KARİYER GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Göynük Kaymakamlığı, Göynük Belediyesi, Göynük Çocuk Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle hazırlanan, Göynük ilçesinde örgün ve yaygın eğitim gören İlkokul, Ortaokul, Lise öğrencilerinin yanı sıra ilçede hizmet veren tüm Kamu Personelinin katılımıyla 05 Şubat 2018 tarihinde hayata geçirilen “Sakin Şehir Göynük Okuyor” projesi kariyer günü etkinlikleri kapsamında Bolu Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan 28. Şubat 2018 Çarşamba günü Dedeler Köyü Ali Ericek İlkokulu öğrencileri ile bir araya geldi.

Kariyer günü etkinliği kapsamında öğrenciler ile bir araya gelen Bolu Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, programın ilk 20 dakikasında öğrenciler ile birlikte kitap okudu.

Kitap okuma etkinliğinin ardından Başkan Kemal Kazan, hayata geçirilen bu proje ile beklentilerini öğrencilerle paylaşırken, kitap okumanın en etkili öğrenme yolu olduğunu belirtti. Göynük Belediyesi çatısı altında oluşturulan Göynük Çocuk Belediyesi ve çalışmaları hakkında da bilgiler veren Başkan Kemal Kazan, öğrencilerle de uzun bir süre sohbet etti. Öğrencilerin merak ettikleri soruları yanıtlayan Başkan, programın sonunda öğrencilere hediyeler verdi.

Program sonrasında Göynük Dedeler Köyü Ali Ericek İlkokulu öğretmenleri ile öğretmenler odasında bir sohbet gerçekleştiren Bolu Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, kendilerinin ihtiyaç ve talepleri konusunda bilgi aldı.


Bu haber 364 defa okunmuştur.

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın

Web sitemize nasıl ulaştınız?

Reklam
Tavsiye
Arama Motorları
Diğer

Namaz Vakitleri
Puan Durumu
Sıra Takımlar O G B M AV P